fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

Site içinde almak istediğiniz ürünleri “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak sepetinize ekleyiniz. Ürün sepetinize eklendiğinde “Ürün Sepetinize Eklendi” mesajını göreceksiniz. Almak istediğiniz farklı bir ürün yok ise alışverişinizi tamamlamak için sitenin sağ üst köşesindeki sepetim linkine tıklayınız.

Gerekli bilgileri girerek işleminize devam ediniz. Sonraki ekrandan teslimatın yapılacağı adres bilginizi giriniz ve “Gönder” butonuna basınız. Siparişiniz tamamlandığında size bir onay e-postası gelecektir. Aksi durumda hello@maeve.com.tr e-posta ile bildirim yaparak, siparişinizi teyit edebilirsiniz.

Havale ile peşin ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı ile de ödemenizi yapabilirsiniz.

Kargonuz MNG Kargo ile ücretsiz olarak teslim edilir.

Ürünlerimizin fiyatlarına tüm vergiler ve KDV dahildir.

Bu konu hakkında bize görseli ile birlikte mail atarsanız size hemen yenisini gönderiyor olacağız.

Siparişiniz alındığında, otomatik olarak eposta ile bilgilendirileceksiniz. Siparişiniz 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

Sitemizde moda ve giyim ürünleri satıldığından, bu tür problemler yaşanabilir. Eğer satın aldığınız üründe bir beden problemi yaşar veya herhangi bir şekilde üzerinize yakıştıramazsanız, ürünü “Cayma Hakkı ve Değişim” şartlarına uygun olarak, 14 (On dört) gün içinde iade edebilirsiniz. Bu talebinizi, Anasayfamızın en alt kısmında bulunan ‘iade talebi oluştur’ bölümünden yapabilirsiniz. İade talebi oluşturduğunuzda sayfa sizi yönlendirecektir. Size verilen kod ile ücretsiz olarak herhangi bir MNG Kargo şubesinden iadenizi yapabilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile gönderilen iadelerin ücretleri size aittir. Ürün elimize ulaştığında kartınıza iade ücreti yatırılacaktır.

Havale yöntemi ile satın alınan ürünlerin iade işlemlerinde IBAN numaranızı hello@maeve.com.tr adresine Alıcı Adınız ile birlikte mail atmanızı rica ederiz.

Siparişiniz deki ürün ya da ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir.

* Ürünler orijinal kutusunda ve ambalajı zarar görmemiş şekilde iade edilmelidir.
* Ürün / ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.
* Ürünler kesinlikle dışarıda giyilmemiş olmalı, herhangi bir kir izi ya da yıpranma olmamalıdır.

Eğer satın aldığınız üründe bir beden problemi yaşar veya herhangi bir şekilde üzerinize yakıştıramazsanız, ürünü “Cayma Hakkı ve Değişim” şartlarına uygun olarak, 14 (On dört) gün içinde iade edebilirsiniz. Bu talebinizi, Anasayfamızın en alt kısmında bulunan ‘iade talebi oluştur’ bölümünden yapabilirsiniz. İade talebi oluşturduğunuzda sayfa sizi yönlendirecektir. Size verilen kod ile ücretsiz olarak herhangi bir MNG Kargo şubesinden iadenizi yapabilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile gönderilen iadelerin ücretleri size aittir. Ürün elimize ulaştığında kartınıza iade ücreti yatırılacaktır.

Havale yöntemi ile satın alınan ürünlerin iade işlemlerinde IBAN numaranızı hello@maeve.com.tr adresine Alıcı Adınız ile birlikte mail atmanızı rica ederiz.
Değişim talebiniz için ‘’hello@maeve.com.tr’’ adresine mail atmanızı rica ederiz. Stoklarımızda değiştirmek istediğiniz beden/ürün var ise sizlere yardımcı olunacaktır.

İade / Değişim Şartları:

*Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle iade/değişim işlemi yapılmamaktadır.

* Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin iadesi /değişimi kabul edilmemektedir.

* MNG Kargo aracılığı ile yapılan iade/değişim gönderileri ücretsizdir. Diğer kargo firmaları aracılığıyla gerçekleşmesi takdirinde ödeme gönderen tarafa aittir; karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.

Kapat
Giriş Yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.